Aby obsah vynikl

Podívej se, jak u nás probíhá proces tisku. Máme pro tebe pár tipů a upozornění, které zajistí, aby vše proběhlo naprosto hladce a bez prodlev.

Kolik to stojí Objednat tisk

Potřebuješ tisknout?

Kromě toho, že tiskneme závěrečné práce k tvým deskám, jsme schopni splnit i další požadavky týkající se tisku. Od standardního tisku materiálů na A4, přes tisk výkresů, až po zhotovení kroužkovky, termovazby, zalaminování atd.

Zobraz tip

Kde a jak si objednat tisk?

Tisk si můžeš objednat buď osobně na jedné z poboček nebo z pohodlí svého domova online přes web.

Zobraz tip

Proveď objednávku

Objednávku si vytvoříš přesně dle svého přání, tzn. v kolika kusech a na kdy chceš mít svůj výtisk připraven, na jaký formát papíru, v jaké gramáži, atd.

Zobraz tip

Chceš něco navíc?

Chceš svázat svůj výtisk do pevné vazby, kroužkovky či termovazby? Nebo potřebuješ předtiskové či potiskové úpravy? Není problém.

Zobraz tip

Počkej si na svůj výtisk

“Drobné” tisky zhotovujeme ihned na počkání. V případě “větších” zakázek vyhotovíme tisk ve stejný den v rámci otevírací doby na počkání v závislosti na aktuální vytíženosti pobočky. Informace o zhotovení objednávky zasíláme na e-mail a po přihlášení je najdeš i na našem webu.

Zobraz tip

Objednávku platíš při převzetí

Abychom celý proces tisku urychlili, kalkulaci provádíme v momentě, kdy tisk vyhotovujeme. Objednávku tedy hradíš až při převzetí v hotovosti na pobočce nebo online přes internet v momentě, kdy ti přijde kalkulace objednávky e-mailem.

Zobraz tip

Máš hotovo

Ať ti výtisk dobře slouží!

Kolik to stojí Objednat tisk

Rozdáváš lajky?
Very social much Facebook?
Dej lajk i Vazbičovi!

Vazbič ti za odměnu zaspamuje feed

užitečnými tipy pro psaní diplomky.

Dej lajk Vazbičovi