O nás

Naším cílem je poskytnout ti co nejlepší služby za studentsky přívětivé ceny. Jsme tým pracantů a chytrých mozků v jednom a najdeš mezi námi i študáky z vlastních řad. Jsme jeden tým a spolupracujeme také s odborníky na formátování a gramatiku. U nás najdeš vše, co ke zdárnému dokončení svého studia potřebuješ.

Stojíme za celým procesem Vazbiče a předkládáme ti komplexní řešení tvé objednávky. Od prvního kontaktu, přes předání tvých požadavků do našich rukou, až po finální vyzvednutí hotové zakázky. Tiskové služby a vazby závěrečných prací tvoří většinu našeho portfolia. Máme rádi hezké věci a baví nás, když to pěkně odsýpá. Proto vyvíjíme a neustále zlepšujeme náš web a objednávkový systém. Celé řízení zakázek se tak pro nás stává stále jednodušší a pohodlnější. Přehlednost a efektivnost - s těmi jsme si už potykali a práce s nimi nás prostě baví. Ve výsledku ti tak můžeme nabídnout kvalitní služby za skvělé ceny. A když už jsme ti Vazbiči, tak prostě vážeme ZDARMA! Poplatkům za úsměv navíc moc neholdujeme. A to se vyplatí :-)

Pohybujeme se ve studenském prostředí a víme, jak to chodí. Dokážeme ti poradit a být stále po ruce. Na facebooku se toho tradičně dozvíš nejvíc, takže je dobré nám hodit lajk a nepřijít tak o spoustu užitečných informací a výhodných akcí. Taky jsme to zažili, takže když zrovna honíš poslední minuty, abys svoji diplomku či bakalářku dotáhl k dokonalosti, neleníme a jsme připraveni tě podpořit i v tyto hříšné hodiny. Jsme vlídné duše a nenecháme tě na holičkách. Ale pokud nechceš studovat deset let, je potřeba v sobě najít i kus pořádné vazby. Líbí se ti naše vize? Neváhej a kontaktuj nás, dobrých lidí není nikdy dost.

Důležité kontakty

  • tel.: +420 514 141 544
  • e-mail: info@vazbic.cz

Nedáváš Word?
Nerozumět Gramatika?
To v diplomce nechceš!

Máme spoustu korektorů, kteří ti práci vyladí!

Mrkni na ně a vyber si.

Vyšperkuj si diplomku